O nás

Kdo jsou CannaBros?

Cannabros jsou dva bratři a jeden švagr, kteří věří síle konopí

S konopím máme od brzkého mládí celkem očekávané zkušenosti, jež jsme přetavili v intenzivní vědecký zájem o jeho zdravotní pozitiva.

Objevili jsme pestrý svět mnoha a mnoha kanabinoidů, z nichž každý má své specifické účinky a své konkrétní uplatnění v regulaci metabolismu.

Kouření marihuany však považujeme za civilizační přežitek a naším cílem je nabídnout světu zcela jedinečné a přímo cílené formy doplňků stravy, které všemi silami zdokonalujeme směrem k léčivu.

Uráží nás přístup státu, který umožňuje pacientům léčebné konopí pouze ve formě kouření palic, nebo drcených paliček v kapslích.

Jsme jediná firma v Evropě, která přímo vyrábí pilulky s přesně dávkovanými obsahy konkrétních kanabinoidů ve formě destilátu.

Spolupracujeme s jediným středoevropským výrobcem produktů v lipozomální – jednomolekulární formě, tedy jediné opravdové NANO.

Maloobchod je pro nás spíše forma prezentace, jsme hlavně přímí výrobci doplňků stravy ve formách kapslí, pilulí, krémů, NANO tinktur a RAW materiálu.

Nejsme kšeftaři s populárním pojmem CBD. Jsme milovníci konopí. VÍME, že funguje. VĚŘÍME, že dělá svět lepším!

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/www/doc/www.cannabros.cz/www/wp-content/themes/cbd/partials/about-template.php</b> on line <b>55</b><br />
K

Kryštof Netopil

krystof@cannabros.cz

+420 775 973 001

Matyáš Netopil

matyas@cannabros.cz

+420 773137913